full page

Інструкція з установки

 

Інструкція з установки віконних плівок № 32773554/01-04

Для установки віконної плівки необхідний професійний комплект інструмента.

 

Інструмент, що використовується, буде наступним:


1.Ніж малий універсальний (застосовується для точного прирізання плівки).
2.Леза запасні до ножа.
3.Ракель безпечний оригінальний (застосовується для видавлювання води з протиударних плівок).
4.Запасна гумка до ракелю безпечного оригінального.
5.Ракель жовтий універсальний (застосовується для видавлювання води з усіх плівок крім протиударних. Для протиударних плівок він застосовується лише для притискання країв і кутів плівки. Також жовтий ракель застосовують для мийки скла).
6.Скребок «ТРІУМФ» (застосовується для механічного очищення скла).
7.Запасні леза до скребка «Тріумф».
8.Змивка (застосовується для миття скла).
9.Розпилювач води (під тиском).

Додатковий інструмент:

 

ОПЕРАЦІЯ 1.

Необхідно зробити точні виміри скла, що підлягає оклеюванню плівкою.

Для оклеювання скла не в рамі, необхідно додати на кожну сторону 0,5 см (для допуску на прирізку). Якщо скло в рамі, то також на кожну сторону робимо допуск 0,5 см (для точної прирізки по рамі).

 

ОПЕРАЦІЯ 2.

Робимо розрахунок плівки за витратою та розкроєм плівки, виходячи з розмірів ширини рулону (стандартна ширина плівки 1524мм).

 

ОПЕРАЦІЯ 3.

Маючи попередні розрахунки, починаємо розкрій плівки. Якщо є стіл, ширина якого не менша за рулон, то робимо розкрій на столі. Є й інші варіанти розкрою плівки - використовуючи чисте приміщення та поліетилен, робимо розкрій на підлозі, застосовуючи необхідні інструменти (рулетка, лінійка, фломастер, і ножиці, перевіряючи кути під 90 град.), враховуючи допуски.

 

ОПЕРАЦІЯ 4.

(Процес інсталяції плівки) 

1.Усі плівки встановлюються на склопакет з боку приміщення за винятком сонцезахисних плівок спеціально призначених для оклеювання зовні.
2.Для того, щоб встановити плівку необхідно приготувати розчин води (дистильованої або ж фільтрованої) з додаванням нейтрального шампуню у співвідношенні 0,5л (води) - 3-4 краплі шампуню.
3.Перевіряємо розміри скла та розкроєні шматки плівок. Переконавшись у відповідності, розпочинаємо роботу. Спочатку треба підготувати скло. Для цього знадобитися приготований розчин, скребок і змивка для води.
4.Наносимо рівномірно розчин на скло та починаємо чорнове очищення скла скребком від бруду, пилу, фарби та ін. сторонніх часток. Рухи скребка мають бути спрямовані зверху вниз, зганяючи бруд зі скла. Після чого приступаємо до чистової мийки скла.
5.Наносимо рівномірно розчин на скло та змивкою, рухами зверху вниз, змиваємо залишки дрібного бруду зі скла. Повторюємо цю операцію, в залежності від забруднення скла, приблизно 3-4 рази (але після кожного змивання змивку бажано мити чистим розчином). Після чого скло готове до оклеювання.
6.Потім беремо потрібний розмір плівки, змочуємо рівномірно його з двох сторін розчином (це робимо для того, щоб пил присутній на поверхні плівки не потрапляв на клеючий шар) і знімаємо захисний шар (лавсан), змочуючи рясно розчином клеючий шар плівки. Якщо скло великих розмірів, то додатково змочуємо чисту поверхню підготованого скла, (бажано центральну його частину).
7.Прикладаємо плівку до скла, змочуємо ще раз розчином плівку з зовнішньої сторони і жовтим ракелем виганяємо воду з перекриттям в 50%.
8.Краї зайвої плівки прирізаємо точно по рамі спеціальним ножем. Потім повторюємо операцію пункту 6 приблизно 2-3 рази до повного видалення води з під плівки. Підтискаючи краї плівки, використовуємо паперові рушники та серветки.
9.Залишаємо скло з плівкою підсихати на 2-3и доби. При складуванні скла, залишаємо проміжок між склом 10-15мм для кращого підсихання.
10.У разі нещільного прилягання країв, підтискаємо їх жовтим ракелем.
11.Типові величини часу повного висихання плівок різної товщини.

 

Товщина плівки, мкм Звичайний час повного висихання, днів

 Менше 100

 30

 Від 100 до 200

 60

 Від 200 до 300

 100

 Більше 300

 140

Ці величини були визначені виробником плівок.
 

<< Назад