full page

Атермальна плівка ціна


 


Зовсім не так давно на ринку тонувальних плівок для автоскла, а також для звичайного віконного скла, з'явилася атермальна плівка. Ціна такого продукту може варіюватися в залежності від деяких параметрів плівок. Атермальна плівка, ціна якої цілком демократична, сьогодні активно використовується для модифікації, як звичайних вікон в приміщеннях, так і автомобільного скла. На відміну від традиційних тонуючих плівок, атермальна плівка, ціна якої досить помірна, має деякі характерні відмінності, завдяки яким, така плівка і стала такою затребуваною останнім часом.


Атермальна плівка ціна


Атермальна плівка, ціна якої цілком лояльна, є універсальним виробом, який можна використовувати практично для будь-яких видів скла. Характерною особливістю такого роду плівки є те, що вона складається з 200 шарів. Така багатошарова структура надає можливість відбивати практично все ультрафіолетове проміння і поглинати енергію сонця.


Якщо Вам знадобилася якісна інноваційна атермальна плівка, ціна якої просто непорівнянна з тією користю, яку вона принесе, то з даним питанням Вам варто звернутися у фірму «Діатон». Для отримання більш докладної інформації про такий продукт, як атермальна плівка, Вам варто зв'язатися з представниками нашої фірми по телефону. Наші співробітники запропонують Вам безкоштовну консультацію щодо атермальних плівок, які Ви зможете замовити у нас за доступною ціною. Звертайтеся.


Вам знадобилася хороша атермальна плівка, ціна якої невисока? Для звичайних вікон або автоскла таку плівку можна придбати у нас.