full page

Автомобільні плівки

 

Встановивши автомобільну плівку на вікна Вашого транспортного засобу, Ви в рази підвищите свою безпеку за кермом, адже при аварії віконна автомобільна плівка утримає на своєму місці пошкоджене скло та захистить Вас від гострих уламків. До того ж, такі автомобільні плівки закриють Вас від сторонніх поглядів.

Окрім привабливого зовнішнього вигляду Вашого транспортного засобу, такі автомобільні плівки забезпечують оптимальне відображення сонячного світла та тепла, а також відмінний захист від ультрафіолетового проміння, яке негативно впливає на пасажирів авто та сприяє вигорянню інтер'єру салону. Автомобільні плівки роблять скло Вашої машини безосколковим, що у випадку дорожньо-транспортної пригоди може врятувати Вас і Ваших пасажирів від зайвих ушкоджень і поранень.

 

Автомобільні плівки

 

Автомобільні плівки мають такі переваги:

 

Існує кілька основних типів автомобільних плівок:

 

Автомобільні плівки не лише додадуть Вашому авто елегантності, але й підвищать безпеку. 

 

Тонуюча плівка для авто

Карбонова плівка для авто

  

 

     

Важливим моментом при використанні віконних плівок є їх професійний монтаж. Усі переваги, що забезпечують покриття з плівок для скла, можуть бути зведені нанівець в результаті неправильної установки плівки. Тому поклеїти плівку на скло своїми руками, навіть, якщо вона має значну товщину, не так просто, як здається. Монтаж віконних плівок мають виконувати лише професіонали, у яких наявний спеціальний інструмент для інсталяції плівок.
Співпрацюючи з компанією "Діатон" можна уникнути таких ситуацій, як погіршення прозорості, неестетичних міхурів, зниження прозорості плівок, швидке руйнування цілісності покриття з плівки. Наші фахівці не лише встановлять плівку, але й проконсультують, яка плівка краще підійде для вашого приміщення.
Пам'ятайте, що професійний монтаж плівки не забере багато вашого часу та не завадить нормальному перебігу життя.
Послуги з установки плівок компанією "Діатон" сертифіковані.


Телефонуйте просто зараз!+38 (050) 216-88-00 офіс

+38 (098) 090-88-88 офіс


+38 (063) 237-16-90 офіс


+38 (044) 338-88-00


+38 (044) 338-00-88

 

<< Назад