full page

Протиударні плівки

 

Протиударні плівки від студії "Діатон" - це особливий тип плівок, що здатен зробити скло не таким крихким і значно посилити його від ударів, пошкоджень. Протиударні плівки виготовляються з декількох шарів тонких, і в той же час, міцних полімерів. До складу захисних протиударних плівок входить молекулярний високоефективний клей, який активізується під тиском спеціальним водним розчином.

 

Захисна протиударна плівка

 

Захисна протиударна плівка досить стійка до різних механічних пошкоджень. Встановлена на скло з боку приміщення, захисна протиударна плівка робить скло безосколковим. Вона не руйнується та поглинає більшість енергії ударної хвилі при вибухах. При вибуху, в більшості випадків, люди отримують травми та пошкодження від уламків скла. В таких ситуаціях, скло з нанесеною на нього протиударною плівкою, стримує всі уламки та не дає людям поранитися.

При спробах розбивання, протиударна плівка, нанесена на скло, утримує його в рамі, запобігаючи вильоту уламків всередину приміщення та не допускаючи при цьому ушкоджень, поранень чи нанесення шкоди здоров'ю людей, які в даний момент знаходяться в будівлі. Але якщо скло все ж таки вдається вибити, що трапляється досить рідко, то воно падає повністю одним цілим шматком і не розбивається на безліч осколків.

 

 Протиударні плівки - подбають про Вашу безпеку!

 

детальніше>>

   

 

     

Важливим моментом при використанні віконних плівок є їх професійний монтаж. Усі переваги, що забезпечують покриття з плівок для скла, можуть бути зведені нанівець в результаті неправильної установки плівки. Тому поклеїти плівку на скло своїми руками, навіть, якщо вона має значну товщину, не так просто, як здається. Монтаж віконних плівок мають виконувати лише професіонали, у яких наявний спеціальний інструмент для інсталяції плівок.
Співпрацюючи з компанією "Діатон" можна уникнути таких ситуацій, як погіршення прозорості, неестетичних міхурів, зниження прозорості плівок, швидке руйнування цілісності покриття з плівки. Наші фахівці не лише встановлять плівку, але й проконсультують, яка плівка краще підійде для вашого приміщення.
Пам'ятайте, що професійний монтаж плівки не забере багато вашого часу та не завадить нормальному перебігу життя.
Послуги з установки плівок компанією "Діатон" сертифіковані.


Телефонуйте просто зараз!+38 (050) 216-88-00 офіс

+38 (098) 090-88-88 офіс


+38 (063) 237-16-90 офіс


+38 (044) 338-88-00


+38 (044) 338-00-88

 

<< Назад