full page

Сонцезахисні плівки

 

Сліпуче та пекуче сонячне проміння досить негативно впливає на наші очі та є не дуже сприятливим для людського організму. Особливо неприємно якщо вікна вашого дому чи офісу виходять на сонячну сторону. Це негативно позначається на продуктивності роботи, настрої та самопочутті. Найоптимальнішим вирішенням цієї проблеми є нанесення на скло вікон будинку сонцезахисних плівок.

 

нанесення на скло вікон будинку сонцезахисних плівок

 

Основними перевагами сонцезахисних плівок є:

 

Абсолютно всі типи тонованих сонцезахисних плівок на 99% затримують шкідливе ультрафіолетове випромінювання. Не треба забувати, що ультрафіолетове випромінювання сприяє вигорянню інтер'єру приміщення. Якщо Ви стурбовані тим, що квіти та рослини не зможуть отримувати сонячне світло через сонцезахисні плівки - не варто з цього приводу хвилюватися. На практиці доведено, що квіти та рослини відчувають себе ні трохи не гірше з тонованими вікнами.

 

Сонцезахисні плівки - кращий захист від сонячних променів!

  

 

     

Важливим моментом при використанні віконних плівок є їх професійний монтаж. Усі переваги, що забезпечують покриття з плівок для скла, можуть бути зведені нанівець в результаті неправильної установки плівки. Тому поклеїти плівку на скло своїми руками, навіть, якщо вона має значну товщину, не так просто, як здається. Монтаж віконних плівок мають виконувати лише професіонали, у яких наявний спеціальний інструмент для інсталяції плівок.
Співпрацюючи з компанією "Діатон" можна уникнути таких ситуацій, як погіршення прозорості, неестетичних міхурів, зниження прозорості плівок, швидке руйнування цілісності покриття з плівки. Наші фахівці не лише встановлять плівку, але й проконсультують, яка плівка краще підійде для вашого приміщення.
Пам'ятайте, що професійний монтаж плівки не забере багато вашого часу та не завадить нормальному перебігу життя.
Послуги з установки плівок компанією "Діатон" сертифіковані.


Телефонуйте просто зараз!+38 (050) 216-88-00 офіс

+38 (098) 090-88-88 офіс


+38 (063) 237-16-90 офіс


+38 (044) 338-88-00


+38 (044) 338-00-88

 

<< Назад