full page

Спеціальні плівки

 

Плівки DIATON для захисту екранів мобільних телефонів,
МР3 плеєрів, сенсорних екранів КПК.

 

Технічні характеристики

 

Захисна плівка для екрану- SCREEN PROTECTION

 

Захисна плівка для екрану- SCREEN PROTECTION

В наш час все частіше зустрічаються сенсорні та пласкі екрани дисплеїв, а саме екрани - мобільних телефонів, МР3 плеєрів і т.ін. Ці прилади призначені для постійного використання. Їх часто носять в сумочках, кишенях, при цьому можна дуже легко пошкодити екран. Важливо пам'ятати, що якісні захисні плівки не повинні пошкоджувати екран при видаленні їх залишків або при підніманні країв плівки з приладу.

 

Жорсткий захисний шар

Жорсткий захисний шар захищає прилади від пошкоджень і подряпин. Зовнішні та внутрішні поверхні мобільних телефонів, сенсорних екранів і навігаторів легко піддаються впливу дряпання, падіння. Жорсткий шар захисної плівки має чудову термостійкість.

 

PSA Клейовий шар

При купівлі плівок у студії "Діатон", ви побачите відмінну рису, по застосуванню клею у складах плівок. Частка клею, що застосовується, з 100% - чистий силікон, а це дозволяє NTH-100S не залишати слідів після зняття плівки.

Багато компаній йдуть на зниження цін, наносячи силікон шаром 20 мкм, ми ж розподіляємо силікон на наших виробах шаром більш ніж на 25 мкм, щоб підвищити якість продукту. Ви можете перевірити це самі, знявши відокремлювану смужку та порівнявши з плівками інших компаній. У порівнянні з ними наші вироби мають покриття NTH-100S. Це покриття, захищає від відбитків пальців. Також важливою перевагою наших плівок, є прозорість, вона значно вища, ніж у продуктів інших компаній.

  

 

     

Важливим моментом при використанні віконних плівок є їх професійний монтаж. Усі переваги, що забезпечують покриття з плівок для скла, можуть бути зведені нанівець в результаті неправильної установки плівки. Тому поклеїти плівку на скло своїми руками, навіть, якщо вона має значну товщину, не так просто, як здається. Монтаж віконних плівок мають виконувати лише професіонали, у яких наявний спеціальний інструмент для інсталяції плівок.
Співпрацюючи з компанією "Діатон" можна уникнути таких ситуацій, як погіршення прозорості, неестетичних міхурів, зниження прозорості плівок, швидке руйнування цілісності покриття з плівки. Наші фахівці не лише встановлять плівку, але й проконсультують, яка плівка краще підійде для вашого приміщення.
Пам'ятайте, що професійний монтаж плівки не забере багато вашого часу та не завадить нормальному перебігу життя.
Послуги з установки плівок компанією "Діатон" сертифіковані.


Телефонуйте просто зараз!+38 (050) 216-88-00 офіс

+38 (098) 090-88-88 офіс


+38 (063) 237-16-90 офіс


+38 (044) 338-88-00


+38 (044) 338-00-88

 

<< Назад